Вітання молодим

 1. “Справжнє кохання – це вишукане вино, солодке і п’янке, котре з кожним роком стає міцнішим.

Справжнє кохання – це й вогонь, який не пече, а зігріває. Справжнє кохання – це й безмежний океан, в якому приємно тонути.

Давайте піднімемо келихи, щоб наші молодята були хмільні від вина кохання, холодними зимовими вечорами їх зігрівало вогнище кохання, а океан їхнього кохання був безмежним.”

 1. “Дорогі молодята! Як писав великий іспанець Сервантес: “ Любов носить такі окуляри, крізь які мідь здається золотом, бідність – багатством, а краплі вогню – перлинами”.

Так вип’ємо ж за те, щоб у вашій відмінній сім`ї ви все це побачили неозброєним оком!”

 1. “У Стародавній Греції була богиня Ніка, богиня перемоги в битвах і змаганнях. Вона зображувалася у вигляді жінки з крилами, у вінку і з пальмовою гілкою в руках – символом першості.

Життя – боротьба, битва. Побажаємо, щоб наречена, як богиня Ніка, приносила чоловіку успіх, перемогу і першість!”

 1. “Шановні молодята! Я пропоную тост за те, щоб ви в своєму сімейному житті завжди пам’ятали слова французького письменника Жанна Ростана:

“ Хороша сім`я – та, в якій чоловік і дружина вдень забуває про те, що вони коханці, а вночі – про те, що вони подружжя”.

Вип’ємо за те, щоб у вашій сім`ї було так!”

 1. “Якщо в сім`народжується 10 дітей і половина з них схожа на батька, то батькові вручається медаль “За сумісництво”! Якщо в сім`ї 10 дітей, і ніхто з них не схожий на батька, то йому вручається медаль “За невтручання”! Якщо в сім`ї10 дітей, і всі вони схожі на батька, то йому вручається медаль “Батько-молодець”!

Побажаємо нашому нареченому стати батьком-молодцем.”

 1. “Реальне життя складається з безлічі дрібниць, порожніх слів, спорів, життєвих ситуацій. Життя – це гірлянда різнокольорових – світлих і похмурих – днів. І від вашої розсудливості і згоди залежить спокій і благополуччя вашого життя, дорогі молодята! Так хай повсякденні дурниці не псують головного у вашому житті – щастя і радості.

За ваше щастя, наречені!”

 1. “Чоловік та дружина – це дві ноти, без яких струни їх сім`ї не дають повного акорду. Так вип’ємо ж за прекрасну музику, яка б звучала в їх серцях і зігрівала рідних і близьких.”
 2. “Як свідчить старогрецький міф, колись на землі жили андрогени, і був кожний з них і чоловік, і жінка. Вони були незалежні, самодостатні, а за своїми талантами наближалися до богів. І тому розгнівався на них Зевс, розрубав кожного на дві половинки і розкидав по світлу. З тих пір ходять дві половинки по землі і шукають свою пару. Вип’ємо за щастя тих, хто знайшов один одного і тепер є єдиним цілим.”
 3. “Любов – це невідома країна. Ми всі до неї пливемо, кожний на своєму кораблі. І кожний з нас на своєму кораблі капітан і веде корабель своїм власним курсом.

Я піднімаю свій келих за ваш екіпаж, тепер уже сімейний. Бажаю вам благополучного плавання по бурхливому океану життя. Бажаю вашому сімейному екіпажу любові, щастя, достатку, здоров`я і успіху. Успіх – це немаловажний чинник, адже на “Титаніку” було всього багато, щасливо і здорово, а ось успіху їм не вистачило. Одним словом, цей келих ми піднімаємо за вас, дорогі молодята!”

 1. “Прислів’я говорить, що перше багатство в житті – це здоров`я, а друге – дружина. Хороша дружина – половина щастя. З доброю дружиною горе – півгоря, а радість – удвічі. У хорошої дружини чоловіку немає ціни.

Побажаємо ж нареченій виправдати всі ці прислів’я і вип’ємо за неї!”

 1. “Дорогі молодята! Ви напевно чули легенду про синього птаха? Синій птах – це птах щастя. Легенда свідчить, що та людина яка її піймає, буде щаслива все життя. І ось, такі ж молоді люди як ви, одружувалися, виходили заміж, і відправлялися на пошуки синього птаха. Вони довго поневірялися у пошуках птаха щастя, не знаходили її, старіли і вмирали нещасними. І мені хотілося б побажати вам, що б ви ніколи не шукали синього птаха на стороні. Тому, що з сьогоднішнього дня птах щастя у кожного з вас знаходиться під рукою. У нареченого вона сидить справа, у нареченої – зліва. І мені хотілося б побажати вам, що б ви ні на мить не випускали щастя з своїх рук!”
 2. “Любі наші молодята!

Нехай цей день буде для Вас тим наріжним каменем, на якому триматиметься вся Ваша сімейна будівля. Нехай ваша любов буде ніжна — як скрипка, дзвінка — як кришталь, чиста — як сльоза і щира — як перший усміх дитини!

Сто років Вам в щасті й здоров’ї прожити

Багатими стати, дітей народити

П’єм молодята сьогодні за Вас,

В щасливу дорогу

У добрий Вам час!”

 1. “Бажаю, щоб ваше кохання не було, як сонце.

Бо сонце сідає.

Щоб ваше кохання не було, як місяць.

Бо місяць тікає.

Щоб ваше кохання не було, як вітер.

Бо вітер гуляє.

А щоб воно було, як море, бо море безкрає.”

14.”Тост-анекдот

Зустрічаються двоє.
— Ви одружені?
— Одружений.
— Давно?
— Це залежить від моєї дружини. Іноді, немов вчора повінчані, а іноді — як сорок років одружені.
Дорогі молодята, живіть все життя так, ніби тільки вчора повінчані!”

 1. “Бажаю щастя Вам, і вірного кохання!
  Хай квітне Вам воно і вдень, і уночі!
  Як квітка у росі солодкого світання
  Проміння юності щасливої п’ючи!
  Хай квітне Вам воно в час зустрічі й розлуки,
  Як зорі уночі, як сонце золоте!
  Бо Ви на все життя сплели серця і руки:
  Нехай же їх тепер ніщо не розплете!
  Ви — юні, молоді! Знайшли Ви — що шукали!
  Однині Вам іти вже по одній путі!
  За вірність і любов піднімемо бокали!
  За вірність і любов! Що ж краще є в житті?!”